Nuotr.: Neptūnas-Akvaservis
Nuotr. Neptūnas-Akvaservis

Pasiruošimo etapą tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ draugiškame susitikime 63:65 (17:21, 19:16, 8:9, 19:19) nusileido Regioninėje lygoje rungtyniaujančiai „Kretingos“ komandai.

Šiame susitikime nežaidė komandos kapitonas Deividas Anužis, kuriam suteiktas poilsis, o daugiau progų pasireikšti sulaukė jaunieji ekipos žaidėjai – 17-mečiai Arijus Adomauskas, Lukas Kreišmonas bei Nojus Mineikis.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje „Kretinga“ atliko spurtą 8:0 bei įgijo 8 taškų persvarą – 19:11. Visgi kovingai nusiteikę jaunieji Klaipėdos ekipos žaidėjai iki ilgosios pertraukos sugebėjo skirtumą ištirpdyti iki minimalaus – 36:37.

Trečiajame kėlinyje komandos nerado lengvų būdų užpulti varžovų krepšį – per šį ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pelnė 8 taškus, tuo metu „Kretinga“ – 9.

Lemiamos 10 minučių atnešė įtemptą kovą, tačiau pergalės iškovoti nepavyko – 63:65.

Rezultatyviausiai „Neptūnas-Akvaservis“ komandoje žaidė 19-metis Herkus Kumpys. Puolėjas per beveik 22 minutes pelnė 13 taškų (0/3 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, triskart pažeidė taisykles bei surinko 11 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys 13 (4/6 trit.), Dovydas Romančenko 10, Lukas Kreišmonas ir Erikas Kubilius – po 8, Klaidas Metrikis 7.