Nuotr.: bcjonava.lt
Nuotr. bcjonava.lt

Draugiškų rungtynių ciklą tęsianti Jonavos „Sintek-Jonava“ namų arenoje sužaidė pirmąsias iš dvejų rungtynių su iš Jaunimo krepšinio asociacijos (JBA) lygos rinktine.

Jonaviečiai po atkaklios kovos 144:140 (42:34, 31:27, 32:37, 39:42) įveikė brolių LiAngelo ir LaMelo Ballų atstovaujamą ekipą.

Komandos tarpusavyje dar sykį susitiks šį savaitgalį Jonavoje vyksiančiame draugiškame keturių ekipų turnyre. „Sintek-Jonavos“ ir JBA lygos rinktinės dvikova vyks šeštadienį Jonavos arenoje.

Jau pirmasis rungtynių kėlinys leido suprasti, jog ši dvikova bus tikros taškų lenktynės. Po pirmųjų dešimties minučių jonaviečiai buvo susikrovę 8 taškų pranašumą ir pelnę net 42 taškus (42:34).

Antrajame kėlinyje komandų rezultatyvumas kiek krito, o „Sintek-Jonava“ savo pranašumą padidino iki dviženklio (73:61). Pirmoje mačo dalyje jonaviečių gretose siautėjo 22 taškus pelnęs Justas Furmanavičius

Po didžiosios pertraukos JBA lygos JAV rinktinė bandė atkurti intrigą. Laimėję trečiąjį kėlinį svečiai prieš lemiamą ketvirtį atsiliko 7 taškais (98:105).

Ketvirtajame kėlinyje taikiklį labiau suderinę bei brolių vedami amerikiečiai buvo išsiveržę į priekį keturių taškų persvara (120:116). Visgi jonaviečiai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą ir iškovojo pergalę (144:140).

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo 28 taškus pelnęs Jonavos klubo puolėjas J. Furmanavičius.

„Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 28, Rimantas Daunys 26, Augustinas Jankaitis 22, Troy Franklinas 16, Juozas Ramanauskas 8, Rytis Juknevičius 7, Martynas Pacevičius ir Justinas Ramanauskas po 4, Antanas Montrimavičius ir Šarūnas Dambrauskas po 3, Nojus Panktratjevas 0.

JBA lygos rinktinė: LiAngelo Ballas 40 taškų, LaMelo Ballas 35, Curtisas Hollinsas 34.