Kauno „Žalgirio“ dubleriai (1-1) reabilitavosi po vakarykštės skaudžios nesėkmės Vilniaus „Perlui“ ir išvykoje 91:80 (19:20, 26:20, 21:19, 25:21) nugalėjo Palangos „Kuršius“ (1-1).

26
26
100%
4/4
86%
6/7

Rungtynės prasidėjo lygiai ir po pirmojo kėlinio minimalia persvara (20:19) pirmavo aikštės šeimininkai.  Antrajame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai su Luku Ulecku priešakyje perėmė rungtynių iniciatyvą ir po dviejų kėlinių pirmavo 45:40.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris-2“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 7 taškų persvarą (66:59). Ketvirtajame kėlinyje jaunieji Kauno klubo krepšininkai žaidė užtikrintai bei laimėjo dviženkle persvara – 91:80.

Fantastiškas rungtynes sužaidė L. Uleckas, kuris vos per 16 minučių pelnė 26 taškus (4/4 dvit., 4/4 trit., 6/7 baudos) ir surinko 26 naudingumo balus.

„Kuršių“ gretose vėl nesustabdomai rungtyniavo Jalenas Riley. Amerikietis pelnė 33 taškus (7/13 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Tuo metu buvęs „Žalgiris-2“ narys Grantas Vasiliauskas surinko dvigubą dublį – pelnė 21 tašką ir sugriebė 10 kamuolių.

Palangos komanda vertėsi be traumuotų Aido Viskonto, Masono Stuteville'o bei Aurimo Majausko.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 33 (7/13 trit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Grantas Vasiliauskas 21 (10 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 13 (5 rez. perd.).

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 26 (16 min., 4/4 dvit., 4/4 trit, 6/7 baudos., 26 naud. bal.), Arnas Adomavičius 17, Erikas Venskus 16.