Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Septyniese žaidę Palangos „Kuršiai“ (2-1) Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo antrąją pergalę. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 76:68 (16:10, 14:17, 28:18, 18:23) palaužė Tauragės krepšinio klubą (1-2).

18
26
8
80%
4/5

Palangiškiai susitikimui registravo 8 krepšininkus, o pagal reglamentą, toks skaičius NKL yra minimalus. Tiesa, Justas Vieversys aikštėje nepasirodė.

Tauragės komanda vertėsi su 9 krepšininkais.

Po dviejų kėlinių „Kuršiai“ pirmavo trijų taškų persvara (30:27), o po ilgosios pertraukos pabėgo į priekį. Jie trečiąjį ketvirtį laimėjo 28:18 ir prieš lemiamas 10 minučių susikrovė 10 taškų pranašumą.

Šeimininkai dar buvo priartėję iki 8 taškų deficito, tačiau netrukus Palangos krepšininkai spurtavo iki 14 taškų pranašumo ir nugalėtojas tapo aiškus.

Rytoj „Kuršiai“ namie žais su Jonavos „Sintek-Jonava“, o Tauragės krepšininkų laukia kelionė į Vilnių ir rungtynės su „Perlu“.

Tauragės krepšinio klubas: Aivaras Kvedaravičius 15, Liudas Radavičius 13, Paulius Morkeliūnas 12, Deividas Keburys 10 (6 atk. kam.), Raidas Nacius 7.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 22 (7/15 metimai, 6/6 baudos), Taurantas Tamošiūnas 18 (4/5 trit., 8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 17 (6/7 dvit., 7 atk. kam.), Mykolas Dieninis 7, Tomas Miškinis ir Tautvydas Paliukėnas po 6.