Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse Kauno KTU (3-2) krepšininkai, kurie namuose 99:95 (28:22, 29:27, 20:29, 22:17) pranoko Jonavos „Sintek-Jonava“ (1-4) klubą, kuriam tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

32
26
40%
6/15
89%
8/9

Rungtynes Kaune geriau pradėjo šemininkai, kurie taikliai svaidė tritaškius ir jau pirmojo kėlinio metu turėjo solidžią persvarą (28:19). Nors jonaviečiai antrojo kėlinio pradžioje po dviejų Ernesto Serkevičiaus tritaškių bandė stabilizuoti situaciją (28:33), KTU ketvirčio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą (43:30). Į sunkią situaciją patekę Murato Didino auklėtiniai iki didžiosios pertraukos kiek sumažino atsilikimą (49:57).

Trečiajame kėlinyje Davaunta Thomaso vedami svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (72:72), o po E. Serkevičiaus tritaškio kėlinio pabaigoje Jonavos klubas turėjo minimalų pranašumą (78:77).  Ketvirtojo kėlinio metu kova klostėsi taškas į tašką, o ketvirčio pabaigoje po M. Ragausko tritaškio ir dvitaškio KTU pirmavo 5 taškais (94:89). Po šešto iš eilės D. Thomaso taško, likus žaisti 43 sekundes, svečiai atsiliko tašku (93:94).

Netrukus dviem baudų metimais atsakė KTU (93:96), dvitaškiu atsakė E. Serkevičius, o M. Ragauskas vėl realizavo baudų metimus (95:98). Jonaviečiai bandė gelbėtis, tačiau suklydo puolime ir pergalę iškovojo KTU ekipa.

Kauno KTU: Matas Ragauskas 32 taškai, Justas Stakėnas 18, Gytis Asačiovas ir Adomas Sideravičius po 9.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Davaunta Thomasas 30 taškų, Augustinas Jankaitis ir Ernestas Serkevičius po 14, Troy Franklinas 12.