Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-3) Šakiuose gavo skaudžią pamoką – uostamiesčio ekipa per lemiamas pusantros minutės neišsaugojo 9 taškų persvaros bei turėjo pripažinti Šakių „Vyčio“ (5-1) pranašumą.

23
24
100%
6/6
7

Šakiečiai susitikimą baigė spurtu 12:0, o sėkmingą aikštelės šeimininkų atkarpą rungtynių pabaigoje vainikavo Šarūno Vingelio tolimas metimas, atvedęs „Vytį“ į pergalę 105:102 (24:22, 28:27, 25:33, 30:18).

Saugų atstumą svečiai iš Klaipėdos laikė didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį, tačiau sugriuvo lemiamu metu. Likus minutei ir 43 sekundėms klaipėdiečiai pirmavo 102:93, bet E. Kubiliaus nesportinė pražanga buvo paversta 4 taškais, „Vyčio“ gynėjas Karolis Kokoška smeigė tritaškį, o galutinį tašką padėjo Š. Vingelio tolima bomba.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtinių neišgelbėjo ir fenomenalus pataikymas. „Neptūnas-Akvaservis“ pralaimėjimu pasibaigusiame mače realizavo 74 proc. dvitaškių (26 iš 35) bei 58 proc. tritaškių metimų (10 iš 17).

Klaipėdos ekipoje nesėkmę pasibaigusioje dvikovoje išsiskyrė E. Kubiliaus ir Vytauto Šarakausko duetas. Anksti dėl prakirsto antakio vakar iš rungtynių su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasitraukęs E. Kubilius šiandien vėl švietė ryškiausiomis spalvomis.

Gynėjas per 27 minutes pelnė 23 taškus (6/7 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Tuo metu veteranas V. Šarakauskas per 28 minutes pelnė 19 taškų (4/5 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Šiame susitikime uostamiesčio ekipai padėti vis dar negalėjo šlaunies traumą besigydantis kapitonas Deividas Anužis.

„Vytis“: Paulius Beliavičius (5/12 trit.) ir Šarūnas Vingelis (5/5 trit.) po 23, Marijus Užupis 16, Karolis Brusokas 14.

„Neptūnas-Akvaservis“: Erikas Kubilius 23 (31 naud. bal.), Vytautas Šarakauskas 19 (9 atk. kam., 33 naud. bal.), Klaidas Metrikis 18, Jonas Dumašius 10.