Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Povilo Šakinio treniruojama „Telšių“ (4-2) ekipa penktadienio vakarą namuose 99:83 (20:23, 27:17, 35:28, 17:15) įveikė „Šilutę“ (4-3).

16
20
43%
3/7
7

Trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė vos 3 taškai, tačiau Igno Razučio tritaškis padidino šeimininkų pranašumą iki 6 (52:46), o ketvirčio pabaigoje persvara siekė jau 15 taškų.

Lemiamame kėlinyje „Telšiams“ teliko sutvarkyti formalumus. Komandą kėlinį laimėjo 17:15 ir užtikrintai šventė pergalę.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė Mindaugas Motuzas, pelnęs 18 taškų (7/11 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.), atkovojęs 3 kamuolius ir surinkęs 17 naudingumo balų.

Tomas Rimša taip pat buvo aktyvus ir surinko dvigubą dublį – pelnė 13 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Išvykoje žaidusioje Šilutės miesto ekipoje labiausiai pasižymėjo Evaldas Džiaugys. Kapitonas pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 6/11 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Šilutėje“ debiutavo Trevorą Hillą pakeitęs Ronaldas Mc Ghee. Per 13 minučių amerikietis pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud. met.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 1 kamuolį.

Telšiškių komandoje septyni krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o kartu įmetė 91 tašką.

„Telšiai“: Mindaugas Motuzas 18 (3 atk. kam.), Deividas Rasys 16 (7 atk. kam.), Tomas Rimša 13 (10 atk. kam.), Laurynas Kaveckis (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Juozas Balčiūnas (6 rez. perd.) po 12 , Ignas Razutis (5 rez. perd.) ir Vilius Pocius po 10.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrius Globys (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Andrius Gaidys (5 rez. perd.) po 14, Jamillas Powellas 12 (6 atk. kam.).