19
50%
2/4
4

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (3-5), kuri išvykoje 67:74 (12:18, 15:20, 16:21, 24:15) nusileido Tauragės krepšinio klubui (3-4).

Rungtynes Tauragėje geriau pradėjo šeimininkai, kurie antroje pirmojo kėlinio pusėje pirmavo šešiais taškais (14:8). Toks atstumas tarp komandų išliko ir po pirmojo ketvirčio (18:12).

Jonaviečiai sunkiai rinko taškus antrajame kėlinyje, kuriame šeimininkai spurtavo 11:2 ir gerokai nutolo (29:14). „Sintek-Jonavos“ puolimas atsigavo pataikius kelis tritaškius iš eilės, o po Martyno Linkevičiaus dvitaškio ekipas skyrė 8 taškai (27:35). Tiesa, prieš didžiąją pertrauką „Tauragė“ susigrąžino dviženklį pranašumą (38:27).

Murato Didino auklėtinių puolimas po didžiosios pertraukos neįsivažiavo, o tuo pasinaudojuso „Tauragė“ susikrovė 18 taškų persvarą (53:35).

Netrukus ekipas jau skyrė ir 20 taškų (59:39). Iki lemiamo kėlinio „Sintek-Jonava“ kiek sumažino savo atsilikimą (43:59).

Antroje ketvirtojo kėlinio dalyje po Justo Vazalio tritaškio iš šeimininkų pranašumo liko tik 5 taškai (58:63). Tauragiškiams vėl nutolus (69:62), situaciją dar bandė gelbėti Rytis Juknevičius (65:69), bet sukurti didesnei intrigai „Sintek-Jonavai“ nebeužteko laiko (67:74).

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 21, Paulius Morkeliūnas 18 (8/10 dvit.), Raidas Nacius ir Deividas Keburys (10 atk. kam.) po 10, Liudas Radavičius 9.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 15 (8 atk. kam.), Rytis Juknevičius 12, Troy Franklinas 11 (2/12 metimai), Martynas Linkevičius 9 (13 atk. kam.), Justas Vazalis 8.