Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Deivido Anužio ir Eriko Kubiliaus sugrįžimu pažymėtame mače Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-7) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

15
18
67%
4/6
100%
3/3

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 77:68 (18:16, 17:7, 24:22, 18:23) pranoko Kauno KTU krepšininkus (3-13), kuriems tai buvo 12-oji nesėkmė iš eilės.

Trejas rungtynes dėl atsinaujinusios šlaunies traumos praleidęs D. Anužis pergalingame mače pelnė 11 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu E. Kubilius dėl skilusios nosies per pastaruosius du mačus buvo žaidęs tik 10 minučių. Šiandien jis rungtyniavo 18 minučių ir surinko 4 taškus.

Pirmasis dvikovos kėlinys pasižymėjo atkaklumu (18:16), tačiau į priekį „Neptūnas-Akvaservis“ šovė antrajame ketvirtyje, per kurį varžovams leido įmesti vos 7 taškus.

13-ąją mačo minutę rezultatas dar buvo lygus (23:23), tuomet puikią gynybą demonstravę klaipėdiečiai nebeleido varžovams iki ilgosios pertraukos pelnyti taškų – 12:0 atkarpa bei po Deivido Anužio baudos metimų įgyta dviženklė persvara – 35:23.

Sėkmingą žaidimą „Neptūnas-Akvaservis“ pratęsė ir trečiajame ketvirtyje, kurio pradžioje spurtavo 8:0 bei po E. Kubiliaus dvitaškio susikrovė 20 taškų pranašumą (43:23).

Likęs susitikimo laikas tebuvo formalumas – T. Gaidamavičiaus auklėtinių persvara buvo pasiekusi rekordinę 23 taškų ribą, o finalinis teisėjų švilpukas skelbė pergalę 77:68.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais jau rytoj, šeštadienį, kuomet sostinėje susikaus su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 15 (3/3 trit.), Jonas Dumašius 12, Deividas Anužis 11, Tadas Pažėra 10, Herkus Kumpys 8.

KTU: Dominykas Ratkus 12, Karolis Sapiega 11, Matas Ragauskas ir Julius Kigas – po 10.