Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Puikiai pirmąją rungtynių dalį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sužaidęs Joniškio „Delikatesas“ (12-5) namuose 87:75 (28:16, 25:19, 21:21, 13:19) užtikrintai nugalėjo Šakių „Vyčio“ (11-7) krepšininkus.

19
21
12
55%
6/11

Pirmojo kėlinio viduryje Rytis Pipiras realizavo baudų metimus, Giedrius Stankevičius ir Karolis Lukošiūnas smeigė po tritaškį, o „Delikatesas“ spurtavo 13:3 ir po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai jau turėjo dviženklę persvarą (28:16).

Prieš ilgąją pertrauką „Delikatesas“ tik dar labiau sustiprino turimas pozicijas. Iš pradžių šeimininkai sumetė keturis baudų metimus paeiliui, tuomet Šarūnas Beniušis užbaigė ataką „žemė-oras“, o K. Lukošiūnas pataikė iš toli ir po antrojo kėlinio komandas skyrė 18 taškų – 53:35.

Antroje mačo dalyje žaidimas išsilygino, tačiau turėta „Delikateso“ persvara šeimininkams leido ramiai užbaigti susitikimą.

Nugalėtojų gretose geriausiai atrodęs Š. Beniušis pelnė 19 taškų (5/11 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/11 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, kartą suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Delikatesas“: Karolis Lukošiūnas (5/10 trit., 5 kld.) ir Šarūnas Beniušis (5/11 dvit., 12 atk. kam.) po 19, Rytis Biliartas 13 (6/10 dvit.), Rytis Pipiras 10.

„Vytis“: Marijus Užupis 22 (5/10 trit.), Paulius Beliavičius 16 (0/9 trit.), Erikas Jakštys 10 (3/8 trit.).