Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Ignas Razutis iki paskutinio metimo per 32 minutes buvo surinkęs vos 5 taškus, tačiau lemiamos „Telšių“ atakos metu pataikė tritaškį ir išplėšė pergalę.

19
26
88%
7/8
4

To pasekoje Telšių „Telšiai“ (11-8) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 90:88 (32:23, 22:27, 13:20, 23:18) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (12-7) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje galingai spurtavę šeimininkai vėliau sustojo, o prieš trečiąjį ketvirtį svečiams jau pralaimėjo rezultatu 67:70.

Lemiamą kėlinį „Telšiai“ pradėjo keturiais taškais paeiliui, kuriuos vainikavo Ovidijaus Kaminskio ir Tomo Rimšos duetas, kai pastarasis į krepšį įdėjo „Alley-oop“ stiliumi.

Likusį rungtynių laiką abi komandos keitėsi pirmaujančiosios rolę, o iki pagrindinio laiko pabaigos likus 16 sekundžių „Delikatesas“ pirmavo 88:87.

Tuomet atėjo I. Razučio eilė pasireikšti – gynėjas lemiamos atakos metu gavo kamuolį, pasiprašė užtvaros, susikeitė ginamaisiais bei, likęs prieš Šarūną Beniušį, smeigė tritaškį.

Telšiškiai išsiveržė į priekį, o joniškiečiai paskutinėmis rungtynių sekundėmis prarado kamuolį, todėl šeimininkai šventė pergalę rezultatu 90:88.

Rungtynių herojus I. Razutis susitikimo metu iš viso pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud. met.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą bei pagal šį aspektą komandoje buvo antras.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė O. Kaminskis. Krepšininkas per 27 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 7/8 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 26 naudingumo balus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo nė karto iš žaidimo neprametęs Tsimafei Paraliou, surinkęs 17 taškų (7/7 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud. met.) ir atkovojęs 3 kamuolius.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 19 (26 naud. bal.), Tomas Rimša 16, Juozas Balčiūnas 12, Ernestas Bružas 10 (5 atk. kam.), Ignas Razutis 8 (10 rez. perd., 8 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Delikatesas“: Tsimafei Paraliou 17, Šarūnas Beniušis 16 (14 atk. kam.), Rytis Biliartas 14, Mantvydas Žukauskas 10 (5 rez. perd.).