Nuotr.: T.Zakarauskas
Nuotr. T.Zakarauskas

Sunkią pergalę NKL čempionate pasiekė namuose žaidęs Tauragės krepšinio klubas (11-13). Tauragiškiai po atkaklios kovos 76:71 (13:24, 23:14, 24:12, 16:21) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (14-9).

24
20
40%
4/10
63%
5/8

Dvikovą geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmųjų 10 minučių įgijo dviženklę persvarą (24:11), tačiau vėliau iniciatyva priklausė šeimininkams.

Antrojo kėlinio pabaigoje tauragiškiai persvėrė rezultatą (35:32), o prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo dviženklį pranašumą (60:50).

Tiesa, „Delikateso“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo atkurti intrigą ir prasidėjus paskutinei mačo minutei atsilikinėjo tik trimis taškais (72:69), bet Mindaugas Stašys kitoje atakoje pataikė iš vidutinio nuotolio, o baudos metimais įtvirtino Tauragės krepšinio klubo pergalę (76:71).

Airido Giedraičio dėjimas:

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Raidas Nacius, kuris pelnė 24 taškus (5/8 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.) ir surinko 20 naudingumo balų.

Svečių gretose galingą dvigubą dublį surinko Rytis Biliartas. Aukštaūgis pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 24, Mindaugas Stašys 10, Deividas Keburys ir Liudas Radavičius po 9.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 18 (13 atk. kam., 29 naud. bal.), Giedrius Stankevičius 13, Šarūnas Valunta 12.