Nuotr.: bcjonava.lt
Nuotr. bcjonava.lt

Devynioliktąją nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (8-19) klubas, svečiuose 87:99 (13:23, 19:29, 27:16, 28:31) nusileidęs Mažeikių „Erelių“ (9-18) krepšininkams.

21
28
100%
6/6
6

Antroje pirmojo kėlinio pusėje Jonavos ekipa buvo priekyje (13:11). Tiesa, likusią 4 minučių ketvirčio atkarpą šeimininkai laimėjo net 12:0 bei išsiveržė į priekį (23:13).

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė – fantastiškai dvitaškius metę „Ereliai“ tolo ir po dviejų kėlinių jau turėjo 20 taškų pranašumą (52:32). Dvitaškius pirmoje mačo dalyje mažeikiškiai metė net 94 procentų tikslumu (16/17).

Po didžiosios pertraukos jonaviečių deficitas išaugo iki 24 taškų (44:68). Sunkiausiu momentu „Sintek-Jonava“ bandė susiimti ir suorganizavo spurtą iki trečiojo kėlinio pabaigos 15:0 bei gerokai priartėjo prie šeimininkų (59:68).

Jonaviečių spurtas išaugo iki 17:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje (61:68). Tiesa, intrigai atgijus, „Ereliai“ vėl nutolo (83:69) ir triumfavo susitikime.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 25, Justas Vazalis 17, Martynas Pacevičius 16, Jalenas Bradley 12, Martynas Linkevičius 10, Rytis Juknevičius 5.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 24, Lavellis Boydas 22, Quintonas Campbellas 21.