Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Mykolas Dieninis sumušė karjeros rezultatyvumo rekordą, o dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė „Palangos Kuršių“ (20-11) klubas, kuris svečiuose 94:76 (16:18, 31:16, 25:18, 22:24) susitvarkė su „Šilutės“ (16-15) ekipa.

23
37
10
75%
6/8

M. Dieninis per 29 minutes pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 1/4 trit., 4/7 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 26 naudingumo balus. Prieš tai puolėjo rezultatyvumo rekordas siekė 17 taškų.

Lūžio tašku tapo antrasis kėlinys. Mykolas Dieninis surinko 4 taškus, dvitaškį pridėjo Aidas Viskontas, kuris kiek vėliau atseikėjo tolimą metimą ir 12:0 spurtavę svečiai susikrovė dviženklę persvarą – 36:23.

„Palangos Kuršiai“ pradėtą darbą užbaigė po ilgosios pertraukos. Jalenas Riley pataikė dvitaškį, Tomas Miškinis pridėjo metimą iš po krepšio, o A. Viskontas surinko 4 taškus paeiliui ir mačo nugalėtojas klausimų nebekėlė – palangiškiai priekyje buvo 21 taško persvara (56:35).

Nugalėtojų gretose taip pat išsiskyrė A. Viskontas bei ekipos lyderis J. Riley. A. Viskontas šiame mače įmetė 23 taškus (6/8 dvit., 2/3 trit., 5/5 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 37 naudingumo balus.

Tuo metu amerikietis prie pergalės pridėjo 22 taškus (2/9 dvit., 4/10 trit., 6/7 baudos), 8 rezultatyvius pardavimus, 7 atkovotus kamuolius bei 27 naudingumo balus.

„Šilutės“ komandai šį vakarą nepadėjo pagrindinis įžaidėjas Byronas Sanfordas, o svečių gretose nebuvo puolėjo Aurimo Majausko.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 22 (5/18 dvit., 12 atk. kam.), Jeffery Perkinsas 19 (2/9 trit., 8 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 9.

„Palangos Kuršiai“: Aidas Viskontas 23 (6/8 dvit., 10 rez. perd., 37 naud. bal.), Jalenas Riley 22 (2/9 dvit., 4/10 trit., 8 rez. perd., 7 atk. kam.), Mykolas Dieninis 21 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Matas Jucikas 11.