Šakių „Vytis“ (27-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir toliau sunkiai sustabdomas. Šįkart Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose 83:69 (16:19, 27:14, 18:20, 22:16) nugalėjo „Palangos Kuršius“ (22-12) bei pasiekė jau 16-ąją pergalę paeiliui.

26
44
79%
11/14
17

Trečiojo kėlinio viduryje Aurelijus Pukelis smeigė tritaškį ir „Vyčio“ persvarą padidino iki 49:36 ir jau atrodė, kad svečiai suduos lemiamą smūgį.

Vis tik Aidas Viskontas ir Taurantas Tamošiūnas realizavo 5 baudų metimus paeiliui, Tautvydas Paliukėnas smeigė tritaškį ir „Palangos Kuršių“ deficitas sumenko iki trijų taškų (49:52).

Ilgai nelaukę savo atsaką paruošė ir „Vytis“. Lukas Grabauskas ir A. Pukelis pataikė po dvitaškį, Marijus Užupis pridėjo dar vieną metimą iš vidutinio nuotolio, o L. Grubauskas ketvirčio pabaigoje realizavo baudas ir svečiai vėl susikrovė apčiuopiamą pranašumą – 61:53.

Svečiai pergalę galutinai įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Šarūnas Vingelis pataikė dvitaškį ir tritaškį, Marijus Užupis pridėjo dar du taškus ir šakiškių persvara pasiekė 14 taškų, kurios pakako iki pat mačo pabaigos (69:55).

Ši „Vyčio“ pergalė vainikuota buvo Aurelijaus Pukelio karjeros rungtynėmis. Puolėjas per 33 minutes pelnė 26 taškus (11/14 dvit., 1/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 17 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, dukart suklydo bei surinko 44 naudingumo balus.

Ankstesnis A. Pukelio rekordas siekė 38 naudingumo balus, o iki rezultatyvumo rekordo jam taip pat pritrūko nedaug, kuris yra 28 taškai.

„Palangos Kuršiai“: Aidas Viskontas 21 (6/10 metimų), Mykolas Dieninis ir Tautvydas Paliukėnas (6 kld.) po 10.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 26 (11/14 dvit., 17 atk. kam.), Lukas Grabauskas 17 (1/7 trit., 10/12 baudos), Marijus Užupis 13 (3/7 trit.), Paulius Beliavičius 12.