Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Molėtų „Ežerūnas“ (13-20), kuris svečiuose 86:71 (21:22, 20:20, 19:13, 26:16) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (11-22).

11
26
5
8

Iš pradžių Molėtų klubas surengė mini spurtą trečiojo kėlinio pabaigoje. Arnas Beručka pelnė taškus su pražanga, o Tauras Ulevičius smeigė tritaškį ir dvitaškį bei prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui svečiai pirmavo 60:55.

„Ežerūnas“ iniciatyvą galutinai perėmė ketvirtajame kėlinyje. Marius Pociukonis realizavo dvitaškį, Jonas Zakas pridėjo tritaškį, o Kostas Jonuška atseikėjo tolimą metimą su varžovo pražangą ir svečiai truktelėjo į priekį – 74:64.

„Ereliai“ dar buvo sugebėję sumažinti savo atsilikimą iki 7 taškų, tačiau tai buvo geriausia, kas šeimininkams pavyko ir tokių pastangų užsikabinti kovoje dėl pergalės nepakako.

Mačo žaidėju tapo „Ežerūno“ puolėjas Ignas Lukošius. Jis pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 5 metimus, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 15 (2/8 trit.), Lavellas Boydas ir Tomas Zdanavičius (9 atk. kam.) po 11, Quintonas Campbellas, Darius Griškėnas ir Tomas Balčiūnas po 10.

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 17 (7/10 dvit.), Kostas Jonuška 15 (3/9 trit.), Ignas Lukošius (5/7 dvit., 5 blk.) ir Tauras Ulevičius po 11, Raimondas Ambrulaitis 10 (10 atk. kam.).