Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Paskutinėse Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono rungtynėse Joniškio „Delikatesas“ (21-21) išvykoje 87:82 (21:20, 25:19, 23:24, 18:19) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ ir turnyrinėje lentelėje liko septinti.

12
22
6
16

„Neptūnas-Akvaservis“ reguliarųjį sezoną užbaigė aštuntoje vietoje bei pirmajame atkrintamųjų varžybų etape susikaus su Gargždų SC krepšininkais.

Tuo metu „Delikatesas“ susikaus su Kauno „Žalgiris-2“ ekipa.

Aštuntfinalio seriją iki trijų pergalių klaipėdiečiai pradės namuose artėjantį antradienį arba trečiadienį. Atkrintamųjų varžybų tvarkaraštis paaiškės artimiausiu metu.

Įpusėjus pirmajam kėliniui uostamiesčio ekipa jau buvo įgijusi 8 taškų pranašumą (14:6), tačiau Andriaus Globio vedinas „Delikatesas“ ėmė spurtuoti. Joniškio ekipos puolėjas per pirmąją mačo pusę pataikė visus 6 mestus dvitaškius, pridėjo du baudų metimus, pelnė 14 taškų, o „Neptūnas-Akvaservis“ atsilikimas prieš ilgąją pertrauką pasiekė 7 taškus – 39:46.

Trečiajame kėlinyje siautėti ėmė Klaipėdos ekipos įžaidėjas Tadas Pažėra. Nors užsikūręs gynėjas per ketvirtį surinko 12 taškų, tačiau uostamiesčio ekipa prieš lemiamas 10 minučių dar buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje – 63:69.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, po Roko Stankevičiaus metimo svečiai iš Joniškio įgijo dviženklę persvarą – 71:81. Vis dėlto „Neptūnas-Akvaservis“ ginklų nesudėjo – Deivido Anužio tolimas metimas įžebė spurtą 11:4.

Likus 22 sekundėms iki rungtynių pabaigos Arūnas Mikalauskas turėjo progą sumažinti deficitą iki minimumo, tačiau prametė abu baudų metimus (82:85). Kitoje atakoje rungtynes uždarė dvitaškį pelnęs „Delikateso“ gynėjas Airidas Giedraitis.

Nors Joniškio krepšininkai šios dienos susitikime pataikė vos 2 tolimus metimus iš 7, tačiau jie karaliavo kovoje dėl atšokusių kamuolių – 41 prieš 28.

„Neptūnas-Akvaservis“ reguliarųjį Nacionalinės krepšinio lygos sezoną užbaigė aštuntoje vietoje bei pirmajame atkrintamųjų varžybų etape susikaus su Gargždų SC krepšininkais.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 22 (6/8 dvit., 6 atk. kam., 25 naud. bal.), Klaidas Metrikis 15 (3/6 trit.), Deividas Anužis 13, Arūnas Mikalauskas (6 atk. kam.) ir Vytautas Šarakauskas (6 atk. kam.) – po 9.

„Delikatesas“: Rytis Pipiras ir Rytis Biliartas – po 17, Andrius Globys 16, Šarūnas Beniušis 15, Rokas Stankevičius 12 (16 atk. kam., 6 rez. perd.).