Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Aštuntfinalio barjerą perlipęs Molėtų „Ežerūnas“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio susitikime išvykoje 100:64 (21:16, 28:15, 28:19, 23:14) nugalėjo „Palangos Kuršių“ krepšininkus.

19
26
3
57%
4/7

Serijoje iki trijų pergalių „Ežerūnas“ dabar pirmauja 1-0. Šios ketvirtfinalio poros nugalėtojas iškovos vietą NKL finaliniame ketverte.

Rungtynes „Ežerūnas“ pradėjo galingai – spurtavo 11:4, o po pirmojo ketvirčio pirmavo 5 taškais (21:16). Antrajame kėlinyje Molėtų klubo krepšininkai ir vėl startavo galingai, o spurtas 8:2 (29:18) pradėjo sėkmingą atkarpą – po dvidešimties žaidimo minučių molėtiškiai pirmavo 49:31.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę molėtiškiai tik dar labiau bėgo į priekį bei trečiąjį ketvirtį laimėjo 9 taškais (28:19). Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui palangiškių deficitas buvo jau sunkiai panaikinamas – po trisdešimties žaidimo minučių „Ežerūnas“ pirmavo 27 taškais (77:50).

Vaizdas nesikeitė ir per lemiamas dešimt minučių. „Ežerūnas“ sutvarkė formalumus – paskutinįjį ketvirtį laimėjo 23:14 bei šventė užtikrintą pergalę.

„Ežerūno“ startinio penketo žaidėjai surinko 61 tašką, kai „Kuršių“ krepšininkai, pradėję rungtynes, pelnė 41. Panaši padėtis buvo ir su rezerviniais žaidėjais – molėtiškiai pelnė 39 taškus, o palangiškiai atseikėjo 23.

Rezultatyviausiai „Ežerūno“ gretose žaidė Kostas Jonuška. Krepšininkas per 19 minučių pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 26 naudingumo balus.

„Kuršių“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Jalenas Riley, pelnęs 17 taškų (6/15 dvit., 1/7 trit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Ateinančios serijos rungtynės bus žaidžiamos kovo 26-ąją dieną, antradienį, Molėtuose.

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 19 (26 naud. bal.), Arnas Beručka 16 (6 atk. kam., 20 naud. bal.), Ignas Lukošius (6 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Jonas Zakas po 15, Remigijus Sugintas 11, ..., Raimondas Ambrulaitis 6 (5 atk. kam.).

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 17, Aidas Viskontas (5 rez. perd.) ir Matas Jucikas (6 atk. kam.) po 11, Taurantas Tamošiūnas 9, Tomas Miškinis 8 (6 atk. kam.), …, Spenseris Mitchellas 2 (7 atk. kam.).