Nuotr.: fotodiena.lt
Nuotr. fotodiena.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ baigė pasiruošimą artėjančiam „VIKINGLOTTO-NKL“ sezonui.

Povilo Šakinio auklėtiniai Kaune 85:77 (17:20, 29:13, 15:22, 24:22) nugalėjo vietos „Žalgiris-2“ krepšininkus.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po Nedo Kanclerio baudos metimų pirmavo 17:10, tačiau marijampoliečiai ketvirtį užbaigė laimėdami atkarpą 7:3 ir sumažino deficitą iki trijų taškų – 17:20.

Antrąjį kėlinį kur kas galingiau pradėjo „Sūduva-Mantinga“, kuri po dviejų Gvido Galinausko tritaškių iš eilės spurtavo 11:2 bei įgijo 6 taškų pranašumą (28:22). Marijampoliečiai pratęsė sėkmingą atkarpą ir ketvirčio viduryje pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą – 32:22.

Iniciatyvą išlaikęs Marijampolės klubas po pirmosios mačo dalies turėjo 13 taškų pranašumą – 46:33.

Vis tik po ilgosios pertraukos savuoju šturmu atsakė kauniečiai ir 29-ąją susitikimo minutę iš „Sūduva-Mantinga“ pranašumo teliko 2 taškai (57:55). Nepaisant to, ketvirtojo kėlinio pradžioje Aurimas Majauskas surinko 5 taškus paeiliui ir tokiu būdu atstatė dviženklę persvarą Marijampolės ekipai (66:55).

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms, komandos kapitonas Gintautas Matulis smeigė tolimą metimą ir tokiu būdu įtvirtino savo ekipos pergalę – 81:67.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs A. Majauskas pelnė 16 taškų (6/7 dvitaškiai, 4/5 baudos), atliko 2 rezultatyvius pardavimus, perėmė 2 bei atkovojo 1 kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“ komandos gretose susitikimo nebaigė Vitalijus Kozys ir Martynas Tamulevičius.

„Žalgiris-2“: Kerras Krisa 16 (3/7 trit.), Karolis Babušis 14, Modestas Kancleris 10.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Majauskas (6/7 dvit.) ir Martynas Zigmantavičius (7/11 dvit.) po 16, Gvidas Galinauskas 12, Edvinas Jezukevičius 11, Gintautas Matulis 10.