Vilniaus „Perlas“ (4-3) ketvirtadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate iškovojo pergalę, kai išvykoje 78:68 (16:18, 21:18, 14:14, 27:18) nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (2-5) krepšininkus.

6
16
8
3

Rungtynių lūžis įvyko lemiamame ketvirtyje. Per pirmąsias penkias ketvirtojo kėlinio minutes „Perlas“ spurtavo 15:6 ir pirmavo jau 10 taškų – 66:56.

Likus kiek mažiau nei 4 minutėms „Ežerūnas“ buvo prisivijęs „Perlą“ iki 3 taškų deficito (63:66), tačiau vilniečiai spurtavo 10:3 ir vėl atstatė 10 taškų persvarą – 76:66.

Per likusį laiką komandos dar spėjo apsikeisti dvitaškiais, o nuskambėjus finalinei sirenai pergalę šventė „Perlas“.

Vilniaus komandą į pergalę vedė Adas Šimonis, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit.), atkovojęs 6 kamuolius, išprovokavęs 2 pražangas, 3 kartus taisykles pažeidęs, 5 sykius suklydęs ir taip surinkęs 16 naudingumo balų.

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas 15, Dominykas Bučas (11 atk. kam.), Tadas Vaičiūnas (5 atk. kam.) ir Mantas Šerkšnas po 11.

„Perlas“: Adas Šimonis 15 (6 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 14, Andreas Kalogiros 13 (5 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 8 (6 atk. kam.), Einaras Tubutis 6 (8 atk. kam.).