Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama ekipa namų rungtynėse 91:90 (25:24, 21:22, 24:18, 21:26) palaužė charakterį demonstravusį „Gargždų“ (4-6) klubą.

25
26
3
90%
9/10

Jonui Dumašiui pataikius dvitaškį, likus rungtyniauti 96 sekundes, „Gargždai“ dar buvo priekyje 85:83, bet tuomet tris atakas paeiliui užbaigė netaikliais metimais.

Tuo pasinaudoję šeimininkai surinko aštuonis taškus be atsako ir likus žaisti 12 sekundžių turėjo iniciatyvą savo rankose – 91:85.

Visgi rankų nenuleidę gargždiškiai paliko į lemiamą šturmą, kurį pradėjo taiklus Manto Ruikio tritaškis, perpus sumažinęs jų atsilikimą – 88:91.

Po minutės pertraukėlės Justas Ramanauskas suklydo, J. Dumašius perėmė kamuolį ir M. Ruikis dviem taškais užbaigė svečių išpuolį – 90:91. Tiesa, per likusias tris sekundes „Gargždams“ nepavyko dar sykį perimti kamuolio ir namuose nugalėjo jaunieji žalgiriečiai.

Rezultatyviausiai jų gretose rungtyniavęs J. Ramanauskas per 26 minutes įmetė 25 taškus (9/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 25, Erikas Venskus 19, Karolis Babušis 14, Vitalijus Kozys 13 (8 atk. kam.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 21 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Dumašius 18, Laurynas Mikalauskas 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ernestas Jonkus 11.