Įtemptose rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (10-3) išvykoje nugalėjo Vilniaus „Perlo“ (5-7) komandą rezultatu 85:83 (20:17, 18:18, 21:21, 26:27).

Įpusėjus lemiamam kėliniui Klaipėdos komanda pamažu didino atotrūkį, o po Nojaus Mineikio tritaškio pranašumas išaugo iki rekordinio – 10 taškų (77:67).

Tuomet savo žodį tarė vilniečiai, kurie nesudėjo ginklų ir „Neptūnas-Akvaservis“ turėtą pranašumą sumažino perpus (72:77). Gerą bangą pagavę vilniečiai ir toliau sėkmingai atakavo klaipėdiečius, kurie rungtynių pabaigoje niekaip nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos. Po taiklios Ąžuolo Tubelio baudos „Perlas“ likus 55 sek. persvėrė rezultatą savo naudai (81:80).

Po minutės pertraukėlės Adomas Sidarevičius realizavo du baudų metimus, o rungtynes uždarė ketvirtąjį savo tritaškį smeigęs Nojus Mineikis.

Pralaimėjusiems Ąžuolas Tubelis per 35 minutes pelnė 28 taškus (9/17 dvit., 2/3 trit., 4/7 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 19, Dovydas Romančenko 17, Klaidas Metrikis 13.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 28, Augustas Marčiulionis 19, Einaras Tubutis 16 (9 atk. kam).