Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Vilniaus „Perlo“ (6-7) ekipa iškovojo šeštąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL čempionate.

27
33
11
67%
6/9

Gintauto Vileitos auklėtiniai išvykoje 96:86 (27:27, 21:18, 30:24, 18:17) parklupdė „Gargždų“ (5-8) komandą.

„Perlo“ krepšininkai didžiausia persvara išsiveržė ketvirtajame kėlinyje, kai Simas Jarumbauskas pelnė dvitaškį, iš po krepšio pataikė Andreas Kalogiros ir vilniečiai susikrovė 14 taškų pranašumą (91:77), kurio panaikinti per likusias 4 minutes šeimininkams nepavyko.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Einaras Tubutis, kuris per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 27 taškus (3/9 dvit., 6/9 trit., 3/7 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą sujlydo bei iš viso surinko 33 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino Augustas Marčiulionis, kurio sąskaitoje 17 taškų (3/9 dvit., 1/3 trit., 8/10 baud.), 5 rezultatyvūs perdavimai ir du perimti kamuoliai.

„Gargždai“: Laurynas Lučinskas 25 (5 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 20 (15 atk. kam., 35 naud. bal.), Mantas Ruikis 15, Deividas Anužis 12 (5 atk. kam., 11 rez. perd., 5 kld.).

„Perlas“: Einaras Tubutis 27 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Augustas Marčiulionis 17 (5 rez. perd.), Andreas Kalogiros 14, Ąžuolas Tubelis 11 (6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 8 (7 atk. kam., 4 per. kam.).