Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė „Šilutė“ (12-3), kuri namuose 98:77 (23:16, 24:17, 24:14, 27:30) nugalėjo svečius iš pajūrio – „Palangos Kuršių“ (5-10) krepšininkus.

Šilutiškiai nuosekliai tolo viso susitikimo metu. Pirmąjį kėlinį dvitaškiu užbaigė Mykolas Dieninis, tačiau „Šilutė“ buvo priekyje jau 7 taškais – 23:16.

Pirmąją susitikimo dalį pataikyta bauda užbaigė Omaras Alstonas – „Šilutė“ į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudama 14 taškų (47:33).

Trečiajame kėlinyje šilutiškių pranašumas išaugo tiek, kad po Simono Serapino dvitaškio ketvirčio pabaigoje komandas skyrė 24 taškai – 71:47.

Nors lemiamą rungtynių ketvirtį laimėjo „Kuršiai“, „Šilutė“ šventė užtikrintą pergalę.

Šeimininkus į pergalę vedė Byronas Sanfordas, kuris per 25 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 20 (7 rez. perd.), Paulius Poška 14 (10 atk. kam.), Linas Lekavičius 13, Simonas Serapinas ir Andrius Gaidys (7 rez. perd.) po 12, Omaras Alstonas 9 (13 atk. kam.).

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 20, Luha Zaharijevičius 17 (12 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas ir Rimantas Daunys po 12, …, Karolis Sapiega 7 (6 atk. kam.).