Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (24-6) savaitgalį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse baigė pralaimėjimu.

15
27
40%
2/5
3

Povilo Šakinio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 74:89 (18:28, 22:15, 21:18, 13:28) nusileido Kauno „Žalgirio-2“ (15-16) krepšininkams, kurie iki šios dienos susitikimo buvo pralaimėję tris kartus paeiliui.

Mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Jam įpusėjus 71:66 pirmavo jaunieji žalgiriečiai, tačiau visai netrukus Mantas Rubštavičius pataikė iš toli ir „Žalgirio-2“ pranašumas išaugo iki 8 taškų – 74:66.

Prabėgus mažiau nei minutei M. Rubštavičius Marijampolės klubui atseikėjo dar vieną tolimą metimą, Modestas Kancleris įkrovė iš viršaus ir svečių persvara išaugo iki dviženklės (79:66).

Galutinį tašką rungtynėse padėjo Dominykas Stenionis, kuris likus kiek mažiau nei 3 minutėms pataikė dvitaškį ir padidino kauniečių pranašumą iki 15 taškų (81:66).

Marijampolės ekipoje geriausiai pasirodęs Gintautas Matulis pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 5/5 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 19 naudingumo balų.

„Žalgirio“ dublerių komanda vertėsi be dviejų aukštaūgių Pauliaus Murausko ir Vitalijaus Kozio.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 15 (5/6 dvit.), Šarūnas Beniušis 13 (6/7 dvit.), Tomas Galeckas (2/7 trit.) ir Edvinas Jezukevičius (8/8 baudos) po 11.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 22 (6/10 trit.), Dominykas Stenionis 15 (4/4 dvit., 2/5 trit.), Kerras Kriisa 12 (2/10 trit., 9 rez. perd.), Erikas Venskus (4/8 dvit., 10 atk. kam.) ir Modestas Kancleris po 10.