Aurelijaus Pukelio ir Darjušo Lavrinovičiaus vedamas Šakių „Vytis“ (15-15) VIKINGLOTTO-NKL savaitės mače namuose 93:86 (24:20, 24:22, 22:18, 23:26) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (20-11).

23
24
50%
3/6
5

Nugalėtojams Aurelijus Pukelis vos per 14 minučių pelnė 24 taškus (10/10 dvit., 0/2 trit., 4/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir penkis sykius prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius per 19 minučių surinko 23 taškus (5/7 dvit., 3/6 trit., 4/5 baudos), 5 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą. Jis jau po dviejų kėlinių turėjo 21 tašką.

Tuo metu Darjušo brolis Kšištofas nugalėtojams per 17 minučių pelnė 14 taškų (1/4 dvit., 2/2 trit., 6/7 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir tris sykius asistavo komandos draugams.

Šie trys aukštaūgiai nugalėtojų komandoje buvo rezultatyviausi.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Klaipėdos klubas pirmavo 41:39, bet „Vytis“ spurtavo 9:0 ir perėmė iniciatyvą.

Trečiojo ketvirčio viduryje Paulius Beliavičius įmetė tritaškį, Šarūnas Vingelis ir Aurelijus Pukelis pridėjo po dvitaškį, Kšištofas Lavrinovičius pataikė baudų metimus ir „Vytis“ nutolo 60:48.

Iki susitikimo pabaigos likus 6 minutėms „Neptūnas-Akvaservis“ savo deficitą sumažino iki 6 taškų, bet Marijus Užupis pelnė dvitaškį su pražanga, Aurelijus Pukelis surinko šešis taškus iš eilės ir Šakių klubas atitrūko 90:79.

Į tai klaipėdiečiai atsakė atkarpa 7:0, bet tuomet Herkus Kumpys užsidirbo techninę pražangą, o Darjušas pataikė baudos metimą. Per likusį laiką uostamiesčio ekipa taškų nepelnė ir pergalę šventė „Vytis“.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 24 (10/10 dvit., 4/5 baudos), Darjušas Lavrinovičius 23 (5/7 dvit., 3/6 trit., 4/5 baudos), Kšištofas Lavrinovičius 14 (2/2 trit.), Paulius Beliavičius 11 (9 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 21 (6/9 dvit., 6/7 baudos, 6 atk. kam.), Klaidas Metrikis (3/5 trit.) ir Nojus Mineikis (4/7 trit.) po 17, Dovydas Romančenko 7.