Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidė ir pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) iškovojo Mažeikių „Erelių“ (18-19) ekipa.

18
29
14
3

Aloyzo Rudžio auklėtiniai šeštadienį savo žiūrovų akivaizdoje 93:72 (15:22, 25:15, 21:20, 32:15) susitvarkė su Tauragės krepšinio klubo (8-29) iššūkiu.

Šeimininkai nepavejamai pabėgo ketvirtajame kėlinyje, kai žaisti likus puspenktos minutės, Mogga Lado pelnė dvitaškį, Dovydas Daubaris smeigė tritaškį, o 7:0 laimėta atkarpa „Ereliams“ leido susikurti 18 taškų pranašumą (84:66).

Per likusias beveik tris minutes svečiai spurto nesurengė, o tai reiškė mažeikiškių užtikrintą triumfą.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo M. Lado, kuris per 31 žaistą minutę pelnė 18 taškų (8/14 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė tiek pat kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

Tauragiškių gretose efektyvumu išsiskyrė Valerijus Anisimovas, kurio sąskaitoje 28 taškai (11/13 dvit., 6/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, vienas rezultatyvus perdavimas, du perimti kamuoliai, viena klaida ir iš viso surinkti 34 efektyvumo balai.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 22 (9 atk. kam.), Mogga Lado 18 (14 atk. kam., 29 naud. bal.), Augustinas Venckus 17, Tomas Balčiūnas 10.

Tauragės krepšinio klubas: Valerijus Anisimovas 28 (11/13 dvit., 6 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Oskaras Pleikys 12.