Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Nuo antrojo kėlinio užsivedęs Šakių „Vytis“ (1-0) NKL starte nužygiavo į triuškinamą pergalę. Eriko Kučiausko auklėtiniai Mažeikiuose 99:63 (22:25, 23:13, 27:13, 27:12) daugiau nei užtikrintai laimėjo prieš vietos „Erelius“ (0-1).

19
27
Blokuoti metimai
2
86%
6/7

Sėkmingai startavę mažeikiškiai pirmojo kėlinio pabaigoje buvo priekyje dviženkle persvara (25:15), bet tuomet sulaukė „Vyčio“ spurto 19:2, po kurio svečiai perėmė iniciatyvą (34:27).

Kšištofo Lavrinovičiaus aštuonių taškų atkarpa inicijavo dar vieną Šakių ekipos kirtį varžovams 11:2 ir E. Kučiausko kariauna atitrūko 45:32.

„Vytis“ trečiąjį kėlinį laimėjo dvigubai (27:13) ir į ketvirtąjį kėlinį žengė su 21 taško persvara (72:51).

Kšištofas per 17 minučių surinko 13 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit.) ir 21 naudingumo balą, tuo metu Darjušas per tokią pat laiko atkarpą užfiksavo 19 taškų (6/7 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), 5 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvių perdavimų ir 27 naudingumo balų pasirodymą.

Pastarasis rodiklis buvo geriausias rungtynėse.

„Ereliai“: Ernestas Naruševičius 19 (8 atk. kam.), Augustinas Venckus 15 (3/6 trit.), Dominykas Bučas 8.

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 19 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 18 (7/7 dvit.), Marijus Užupis 16 (3/3 trit.), Paulius Semaška 15 (6 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius 13 (4 rez. perd.).