Nuotr.: Dominykas Repečka
Nuotr. Dominykas Repečka

Ketvirtąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (4-11).

14
18
100%
2/2
5

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 74:72 (18:27, 18:18, 23:14, 15:13) parklupdė „Šilutės“ (8-5) krepšininkus.

Prasidėjus trečiajam kėliniui šeimininkai turėjo 9 taškų pranašumą (45:36), tačiau molėtiškiai spurtavo 16:4 ir po Arijaus Adomausko tritaškio persvėrė rezultatą savo naudai (52:50).

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms Herkus Kumpys smeigė tritaškį ir padidino „Šilutės“ pranašumą iki 7 taškų (72:65), tačiau tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai šiame mače. „Ežerūnas-Atletas“ surengė lemiamą šturmą ir likus 28 sekundėms Laurynas Samėnas tolimu metimu persvėrė rezultatą (73:72).

Šilutiškiai dar turėjo laiko atsakui, tačiau H. Kumpo ir Lino Lekavičiaus metimai skriejo pro šalį ir Molėtų klubas šventė pergalę.

Naudingiausiai molėtiškių gretose rungtyniavo Ignas Juškevičius, kuris per 34 minutes pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 bei prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 18 naudingumo balų.

„Šilutė“: Tadas Poška 17, Valdas Vasylius (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ernestas Sederevičius (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Linas Lekavičius (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 13, Herkus Kumpys 11.

„Ežerūnas-Atletas“: Ignas Juškevičius 14 (5 atk. kam.), Deividas Kumelis 13 (5/12 dvit.), Laurynas Samėnas 12 (5 rez. perd.), Rokas Mačiulis 11 (4 atk. kam., 4 per. kam.).