Ernestas Naruševičius, Andrius Gaidys ir Augustinas Venckus surinko net 77 iš 88 Mažeikių „Erelių“ (4-13) taškų ir savo komandai padovanojo pergalę.

34
32
56%
5/9
58%
7/12

Per lemiamą ketvirtį net 37 taškus surinkę Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai išvykoje 88:81 (25:20, 10:32, 16:18, 37:11) įveikė Šilalės „Lūšį“ (0-12) ir šeimininkus paliko be pergalių.

Ketvirtajam kėliniui įpusėjus „Lūšis“ turėjo užtikrintą 16 taškų persvarą – 81:65, bet per likusias beveik penkias minutes nepelnė nė taško. Mažeikiškiai rungtynes uždarė neįtikėtina atkarpa 23:0 ir pasiekė pergalę – 88:81.

Karjeros rungtynes sužaidęs A. Venckus per 37 minutes įmetė 34 taškus (7/12 dvit., 5/9 trit., 5/9 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

A. Gaidžio sąskaitoje – 23 taškai (4/7 dvit., 3/8 trit., 6/8 baud.), 7 rezultatyvūs perdavimai, 4 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 4 klaidos bei 28 naudingumo balai.

Po krepšiais dominavęs E. Naruševičius įsirašė 20 taškų (4/10 dvit., 12/16 baud.), atkovojo 12 kamuolių, iš kurių 7 – puolime, išprovokavo 10 pražangų ir užfiksavo 32 naudingumo balus.

„Lūšis“: Laimonas Remeikis ir Mindaugas Čepauskas – po 19, Tadas Kymantas, Justas Košys ir Raimondas Matutis – po 10.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 34 (5/9 trit.), Andrius Gaidys 23, Ernestas Naruševičius 20 (12 atk. kam.).