Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Dvyliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Gargždų“ (12-4) klubas.

15
19
63%
5/8
6

Eriko Kubiliaus auklėtiniai namuose 73:70 (23:22, 5:17, 29:18, 16:13) palaužė vis dar be pergalių liekančius Šilalės „Lūšies“ (0-15) krepšininkus.

Antrajame kėlinyje svečiai surengė spurtą 10:0 ir po Laimono Remeikio dvitaškio įgijo 10 taškų pranašumą (36:26).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atsakė įspūdinga atkarpa 22:9 ir trečiojo kėlinio pabaigoje Deividas Anužis taikliu dvitaškiu persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (57:55).

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms „Gargždai“ pirmavo 8 taškais (67:59), tačiau Šilalės krepšininkai sugrįžo į kovą, pelnydami 9 taškus be atsako.

Visgi likus minutei E. Kubiliaus auklėtiniai surengė spurtą 6:0 ir po D. Anužio tritaškio įgijo 5 taškų pranašumą (73:68). „Lūšis“ per likusį laiką išsigelbėti nesugebėjo.

Naudingai „Gargždų“ gretose rungtyniavo D. Anužis, kuris per 33 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5, perėmė bei prarado po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Jam talkino įspūdingu tempu taškus rinkęs M. Ruikis. 35-erių veteranas per 35 minutes įmetė 24 taškus (3/11 dvit., 4/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 bei prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Gargždų komanda vertėsi be Modesto Kumpio ir Jono Dumašiaus, kuriam prieš tai vykusiose rungtynėse buvo skirta diskvalifikacinė pražanga.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 24 (3/11 dvit., 4/7 trit., 7 išpr. praž.), Ernestas Bružas 18 (6/9 trit., 5 rez. perd.), Deividas Anužis 15 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Oskaras Pleikys 8 (8 atk. kam., 4 kl.).

„Lūšis“: Laimonas Remeikis (6 atk. kam.) ir Mindaugas Čepauskas (1/7 trit.) po 14, Tadas Kymantas 13, Arūnas Rimkus 10, Justas Košys ir Rokas Paulauskas (12 atk. kam.) po 8.