Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-6) po dviejų savaičių pertraukos sužaidė NKL – VIKINGLOTTO, tačiau naujuosius metus pradėjo nesėkme.

22
24
50%
3/6
3

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 68:74 (18:19, 18:23, 16:12, 16:20) nusileido Vilkaviškio „Perlo“ (6-7) ekipai ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Perlas“ turėjo 2 taškų pranašumą (54:52), tačiau Paulius Gvazdaitis realizavo baudas, Edgaras Stanionis bei Julius Liesis pridėjo po dvitaškį ir įpusėjus ketvirčiui svečių persvara išaugo iki 8 taškų – 68:60.

„Sūduva-Mantinga“ daugiau nei keturias minutes nebuvo pelniusi taškų, o šia sausra pasinaudojęs „Perlas“ padidino pranašumą iki 11 taškų (71:60).

Marijampolės klubo taškų badą nutraukė Edvinas Jezukevičius, kuris likus 3 minutėms realizavo baudos metimą ir sušvelnino atsilikimą iki dešimties taškų (61:71) bei pažadino komandą lemiamam spurtui.

Jau kitoje atakoje Žygimantas Šimonis smeigė tritaškį, Tautvydas Kliučinykas perėmė kamuolį bei pelnė lengvus taškus iš po krepšio ir likus 1 min. 39 sek. „Sūduvos-Mantingos“ deficitas sumenko perpus – 66:71.

Vis tik marijampoliečiai dar vieno rezultatyvaus išpuolio surengti nebesugebėjo, o likus 34 sekundėms Mantas Šerkšnas pataikė iš vidutinio nuotolio ir įtvirtino Vilkaviškio ekipos pergalę.

„Sūduvos-Mantingos“ gretose rezultatyviausiai žaidęs E. Jezukevičius per 20 minučių pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius suklydo.

Marijampoliečiai šiose rungtynėse pataikė viso labo 6 tritaškius iš 31 (19 proc.). Tiesa, neblizgėjo ir „Perlo“ ekipa, realizavusi 5 tolimus metimus iš 19 (26 proc.).

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 11, Šarūnas Beniušis 10 (4/5 dvit.), Aurimas Kieža 9 (8 atk. kam.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 22 (4/6 dvit., 3/6 trit.), Mantas Šerkšnas 11 (9/10 baud.), Ignas Bilinskis 10 (5/7 dvit., 8 atk. kam.).