Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Pirmąją sezono pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šilalės „Lūšis“ (1-20).

14
19
7
3

Andriaus Banio auklėtiniai 85:65 (17:14, 21:10, 15:25, 32:16) pranoko „Šilutės“ (13-9) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai turėjo 17 taškų persvarą (43:26), tačiau atsitiesę „Šilutės“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį deficitą nurėžė iki 4 taškų – 49:53.

Vis dėlto „Lūšis“ sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą ir taip suduoti lemiamą smūgį. Ignas Daukšys smeigė du tritaškius, Justas Košys bei Mindaugas Čepauskas – po vieną, o Šilalės ekipa spurtavo 14:4 ir likus 3 minutėms iki dvikovos pabaigos nugalėtojas tapo aiškus – šeimininkai pirmavo 75:59.

„Lūšies“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Tadas Kymantas pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

„Lūšis“: Tadas Kymantas 23 (6/10 dvit., 3/7 trit.), Ignas Daukšys 19 (5/9 dvit., 2/5 trit.), Justas Košys 14 (5/6 dvit., 7 rez. perd., 6 atk. kam., 23 naud. bal.), Mindaugas Čepauskas 13 (5/7 dvit.).

„Šilutė“: Linas Lekavičius 17 (2/7 dvit., 2/7 trit., 7 kld.), Valdas Vasylius 15 (3/6 dvit., 1/4 trit.), Tadas Poška 11, Rytis Biliartas 10.