Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Galingai rungtyniavęs Mantvydo Žukausko ir Roberto Keliačiaus duetas pasirūpino Palangos „Kuršių“ (11-8) pergale.

26
26
75%
6/8
44%
4/9

Palangiškiai svečiuose 87:75 (12:16, 32:16, 18:21, 25:22) pranoko „Šilutės“ (13-10) krepšininkus.

M. Žukauskas per 34 minutes pelnė 26 taškus (4/4 dvit., 4/9 trit., 6/8 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 8 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

R. Keliačius prie pergalės pridėjo 22 taškus (5/7 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką, 3 klaidas ir 25 naudingumo balus.

Iki dvikovos pabaigos likus 2 min. 32 sek. „Kuršių“ persvara siekė 6 taškus (78:72), tačiau Laurynas Mikalauskas bei M. Žukauskas realizavo baudas ir prasidėjus paskutinei dvikovos minutei svečiai pirmavo 83:75.

Kitoje aikštelės pusėje Ernesto Sederevičiaus metimas tikslo nepasiekė, o Chase‘as Harleris pridėjo dar du tikslius baudų metimus ir įtvirtino „Kuršių“ pergalę – 85:75.

„Šilutė“ šiose rungtynėse pataikė viso labo 6 tritaškius iš 25 (25 proc.). Tuo metu „Kuršiai“ realizavo 12 tolimų metimų iš 25 (48 proc.).

„Šilutė“: Valdas Vasylius 17 (6/9 dvit., 8 atk. kam.), Herkus Kumpys 16 (4/10 dvit., 2/9 trit.), Linas Lekavičius 11 (3/7 dvit., 1/4 trit.).

„Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas 26 (4/4 dvit., 4/9 trit.), Robertas Keliačius 22 (5/7 dvit., 3/4 trit.), Laurynas Mikalauskas 11 (4/8 dvit., 8 atk. kam., 6 kld.), Chase‘as Harleris 10 (1/5 dvit., 1/4 trit., 7 rez. perd.).