Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo ir dviejų nesėkmių seriją nutraukė Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (8-15), kuris namuose 82:72 (20:18, 29:13, 21:20, 12:21) susitvarkė su Palangos „Kuršiais“ (11-10).

17
24
100%
7/7
67%
2/3

Molėtiškiai į priekį šovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:13 ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 49:31.

Šeimininkai išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos, o likus 2 minutėms ir 48 sekundėms „Ežerūnas-Atletas“ pirmavo 82:63 ir nugalėtojas buvo aiškus.

Nugalėtojų komandoje naudingiausiai žaidė 17 taškų pelnęs (2/2 dvit., 2/3 trit., 7/7 baudų), 2 kamuolius atkovojęs, 2 rezultatyvius perdavimus atlikęs ir 21 efektyvumo balą surinkęs Airidas Giedraitis.

Pralaimėjusių neišgelbėjo Chase'as Harleris, kuris per 32 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudų).

„Ežerūnas-Atletas“: Airidas Giedraitis 17 (2/3 trit., 7/7 baud.), Ignas Juškevičius 15 (7/10 dvit.), Modestas Žaunieriūnas 11 (2/5 trit.), Laurynas Samėnas 10 (2/5 trit., 5 rez. perd.), Evaldas Džiaugys (7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Ernestas Serkevičius (2/4 trit., 4 kld.) po 8.

„Kuršiai“: Chase'as Harleris 29 (8/11 dvit., 3/6 trit., 4 per. kam., 28 naud.), Laurynas Lučinskas 12 (8/9 baud., 7 atk. kam.), Ginas Mulevičius 11 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 9 (3/7 dvit., 3/8 baud., 4 rez. perd.).