Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Dramatišką pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (9-15).

30
31
60%
6/10
57%
4/7

Remigijaus Bardausko auklėtiniai namuose 81:80 (26:23, 17:18, 27:16, 11:23) palaužė Šilalės „Lūšį“ (2-24).

Po pirmųjų trijų kėlinių šeimininkai užtikrintai pirmavo (70:57). Vis dėlto „Lūšis“ pakilo į šturmą, surengė atkarpą 19:6 ir po Tado Kymanto dvitaškio likus 4 minutėms skirtumas ištirpo iki 4 taškų (71:75).

Netrukus svečiai surengė dar vieną atkarpą 8:0, o Osvaldas Mačernis dviem tritaškiais likus 44 sekundėms persvėrė rezultatą Šilalės klubo naudai (79:78). Lemiamą žodį tarė Modestas Žaunieriūnas, kuris likus 19 sekundžių smeigė tritaškį (81:80), o paskutinis Justo Košio dvitaškis tikslo nepasiekė.

„Ežerūną-Atletą“ į pergalę vedė M. Žaunieriūnas, kuris per 33 minutes pelnė 30 taškų (4/7 dvit., 6/10 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 31 naudingumo balą.

„Ežerūnas-Atletas“: Modestas Žaunieriūnas 30 (6/10 trit.), Evaldas Džiaugys 11 (5 atk. kam., 6 kl.), Airidas Giedraitis 10.

„Lūšis“: Laimonas Remeikis 15, Mindaugas Čepauskas ir Tadas Kymantas (5 rez. perd.) po 14, Osvaldas Mačernis 13 (9 atk. kam.).