Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Naujajam „7bet-NKL“ sezonui besiruošiantis Kauno „Žalgiris-2“ sužaidė kontrolines rungtynes su LKL klubu. Šį kartą jaunieji žalgiriečiai 56:67 (16:13, 11:14, 17:23, 12:17) nusileido Alytaus „Dzūkijai“.

Kauniečiai gerai pradėjo rungtynes ir kurį laiką prieš labiau patyrusius varžovus pirmavo – po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje rezultatu 16:13.

Nerezultatyviose rungtynėse atitrūkti nuo varžovų vis tik nepavyko, o didžiąją rungtynių dalį vyko atkakli kova. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 27:27.

Po pertraukos „Žalgiris-2“ vėl šiek tiek šovė į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje jau teko vytis varžovus – 44:50.

Paskutiniame ketvirtyje Alytaus komandai žalgiriečiai ilgą laiką neleido nutolti, tačiau ir nepriartėjo. Baigiantis rungtynėms „Dzūkija“ sugebėjo susikurti ir dviženklę persvarą, kurios nepaleido iki mačo pabaigos.

Koją rungtynėse vėl kišo pataikymas. Dvitaškius „Žalgiris-2“ komanda metė žemesniu nei 40 proc. taiklumu, o tritaškius vos 11,8 proc. taiklumu.

Į pergalę dzūkus atvedė 21 tašką surinkęs 24-erių 187 cm ūgio įžaidėjas iš JAV Dylanas Frye.

Amerikiečiui talkino 15 taškų surinkęs Justas Furmanavičius.

„Žalgiris-2“: Dominykas Butka 11, Liutauras Lelevičius 9 (5 atk. kam.), Kajus Kublickas 8, Gytis Nemeikša 5, Motiejus Krivas 5, Ugnius Jaruševičius 5 (7 atk. kam.), Martynas Tamulevičius 5, Ignas Sargiūnas 4, Nedas Montvila 2, Dovydas Butka 2.

„Dzūkija“: Dylanas Frye 21, Justas Furmanavičius 15, Aleksandras Aranitovičius 10.