Pirmąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo „Šilutė“ (1-2), namie po permainingos ir dramatiškos kovos 74:72 (28:15, 15:14, 19:23, 12:20) nugalėjusi Kauno r. „Atletą“ (2-1).

„Šilutė“ po pirmojo kėlinio turėjo 13 taškų persvarą, o rekordinis pranašumas buvo 22 taškai – 41:19.

Visgi antroje mačo pusėje „Atletas“ pakilo į šturmą ir po spurto 17:6 priartėjo iki 5 taškų deficito (46:51).

Likus dviem minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (69:69), bet Andrius Gaidys smeigė tritaškį, Linas Lekavičius pridėjo dvitaškį ir šilutiškiai įgijo 5 taškų persvarą (74:69).

Martynas Linkevičius tritaškiu deficitą sumažino iki 2 taškų (72:74), o Gytis Sirutavičius lemiamu metu kiek pavėlavo išmesti dvitaškį, kuris būtų išplėšęs pratęsimą.

Šilutės komandai Delante Jonesas pelnė 17 taškų (4/8 dvit., 3/5 trit.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Atleto“ ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 19 taškų (1/1 dvit., 5/7 trit., 2/2 baudų), 1 atkovotas kamuolys ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Šilutė“: Delante Jonesas 17 (4/8 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 6 kld.), Linas Lekavičius 12 (4/10 dvit., 5 rez. perd.), Tadas Poška (5/5 baud.), Andrius Gaidys (4 rez. perd.) ir Valdas Vasylius (4/7 dvit.) po 9, Ibrahima Sylla (7 atk. kam., 4 per. kam.) ir Rokas Mačiulis (2/4 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 8.

„Atletas“: Karolis Babkauskas 19 (5/7 trit., 6 rez. perd.), Julius Liesis (3/6 trit., 9 atk. kam.), Martynas Linkevičius (2/7 trit., 11 atk. kam., 4 kld.) po 13, Gytis Sirutavičius 9 (1/9 trit.), Ignas Juškevičius 8 (4/9 dvit.).