Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Kauno „Žalgiris-2“ (6-4) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Šį kartą Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 83:64 (23:18, 12:10, 28:11, 20:25) nugalėjo „Kretingos“ (4-6) vyrus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

12
16
5
2

Mačą šeimininkai perlaužė iškart po pertraukos, kai laimėjo atkarpą 14:4 ir įgijo 17 taškų pranašumą – 49:32.

Bendrai trečiajį kėlinį žalgiriečiai laimėjo 28:11 ir jų persvara prieš paskutinį ketvirtį abejonių nebekėlė – 63:39.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 17 minučių pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Eimantas Žilius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 16 taškų (8/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas.

„Žalgiris-2“: Gytis Nemeikša 13 (6/7 dvit., 5 atk. kam.), Liutauras Lelevičius (4/5 dvit.), Motiejus Krivas (5/8 dvit., 5 atk. kam.) po 12, Mantas Rubštavičius 10 (4/4 dvit.), Ugnius Jaruševičius 9 (4/8 dvit., 7 atk. kam.).

„Kretinga“: Eimantas Žilius 16 (8/8 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 6 kld.), Rytis Zabita 10 (5/7 dvit.), Edgaras Preibys, Domininkas Matutis (5/6 baud., 7 rez. perd.), Lukas Polekauskas (4/8 dvit., 2 blok.) po 8.