Nuotr.: D.Repečka

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (10-1) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Fotogalerija

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 86:56 (25:18, 22:15, 16:13, 23:10) susitvarkė su Kauno „Žalgirio-2“ (6-5) krepšininkais ir įsirašė šeštąją pergalę paeiliui.

„Sūduva-Mantinga“ iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Lukas Aukštikalnis bei Žygimantas Šimonis atseikėjo po tritaškį, solo šou surengęs Edvinas Jezukevičius surinko 7 taškus paeiliui, o svečiai laimėjo atkarpą 15:2 bei įgijo 16 taškų persvarą – 47:31.

Marijampoliečiai rungtynių baigtį nulėmė po ilgosios pertraukos. L. Aukštikalnis realizavo baudas bei atliko sėkmingą reidą krepšio link, o Šarūnas Beniušis pridėjo taškus iš po krepšio ir ketvirtojo kėlinio pradžioje „Sūduva-Mantinga“ susikrovė triuškinamą pranašumą – 69:48.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs E. Jezukevičius surinko 20 taškų (7/14 dvit., 6/9 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką, 8 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas ir 20 naudingumo balų.

Marijampoliečiams šį vakarą nepadėjo Aurimas Urbonas ir Aurimas Kieža.

Primename, kad „Sūduva-Mantinga“ šeštadienio rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaserviu“ buvo atidėtos dėl nustatytų koronaviruso atvejų uostamiesčio komandoje.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 20 (4/7 dvit., 7 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 10, Liutauras Lelevičius 9.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 20 (7/14 dvit., 7 atk. kam.), Ignas Labutis 12 (4/11 dvit., 9 atk. kam.), Žygimantas Šimonis (2/6 trit., 7 rez. perd.) ir Lukas Aukštikalnis (1/10 trit.) po 11.