Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

„Šilutė“ (6-6) iškovojo 6 pergalę „7bet-NKL“ ir pratęsė Vilniaus „Perlo Energijos“ (3-10) pralaimėjimų seriją.

19
28
6
4

Šilutės klubas išvykoje 87:77 (21:26, 23:11, 23:23, 20:17) įveikė devintą iš eilės pralaimėjimą patiriančią „Perlą Energiją“.

Antrajame kėlinyje vos 11 taškų surinkusi „Perlo Energija“ ekipa prieš ilgąją pertrauką atsilikinėjo 7 taškų deficitu (37:44).

Nors trečiajame kėlinyje namų komanda išjudino puolimą ir po taiklaus Gyčio Valicko tritaškio prisiartino iki varžovų per vieną metimą (58:61), tačiau Roko Mačiulio dvitaškis paskutinėmis kėlinio sekundėmis „Šilutei“ grąžino prarastą 7 taškų pranašumą (67:60).

Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos Gytis Valickas užsikūrė ir vėl susmeigė du tritaškius (75:77), kurie sugrąžino rungtynių intrigą. Tą akimirką abi komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis ir tik Delante Joneso tritaškis svečiams iš Šilutės leido lengviau atsikvėpti (80:75).

Per paskutinę rungtynių minutę Kęstučio Mačijausko auklėtiniai sėkmingai apsigynė ir šventė pergalę.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Linas Lekavičius, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 19 taškų (9/16 dvit., 1/1 baudos), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Delante Jonesas, per 28 minutes pelnęs 22 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Į aikštę po trijų savaičių pertraukos grįžęs Jokūbas Rubinas vilniečiams įmetė 18 taškų.

„Perlas Energija“: Gytis Valickas 23 (5/11 trit., 6 atk. kam.), Jokūbas Rubinas 18 (4/8 trit.), Lukas Valantinas 10 (5/6 dvit.), Gediminas Alisas 9 (4/7 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.).

„Šilutė“: Delante Jonesas 22 (6/9 dvit., 3/5 trit., 4 per. kam.), Linas Lekavičius 19 (9/16 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 28 naud.), Valdas Vasylius 15 (5/10 dvit., 1/5 trit., 11 atk. kam.), Rokas Mačiulis 13 (5/7 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.), Mykolas Dieninis 8.