Svarbią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Kretinga“ (6-14).

23
9
71%
10/14

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 92:81 (21:23, 25:16, 19:20, 27:22) įveikė Joniškio „Delikateso“ (5-17) krepšininkus, kuriems tai buvo septintoji nesėkmė paeiliui.

Tuo metu kretingiškiai nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją.

Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos „Kretinga“ turėjo 8 taškų pranašumą (76:68), tačiau šeimininkai atsakė atkarpa 5:0 ir po Donnellio Cegerso tritaškio priartėjo iki vieno metimo (73:76).

Visgi lygos debiutantai pergalės iš rankų nepaleido. Svečiai smogė atkarpa 10:2, o tašką rungtynėse padėjo Domininkas Matutis (86:75).

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Eimantas Žilius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 24 taškai (10/14 dvit., 1/8 trit., 1/1 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos bei 23 naudingumo balai.

Joniškio komandai Ignas Daukšys per 36 minutes pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Arūnas Rimkus 24 (7/10 dvit., 3/8 trit.), Ignas Daukšys 16 (2/4 trit., 8 atk. kam., 5 kld.), Žilvinas Petraitis 14 (7/11 dvit., 0/6 trit.), Donnellis Cegersas 9 (2/8 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Darionas Rackley (1/5 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Deividas Visockis (4/5 dvit.) po 8.

„Kretinga“: Eimantas Žilius 24 (10/14 dvit., 1/8 trit., 9 atk. kam.), Aidas Viskontas 17 (4/8 trit., 4 rez. perd.), Rokas Šimkevičius 12 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Rytis Zabita 10 (4/9 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Spenseris Mitchellas (4/5 dvit., 5 rez. perd.) ir Domininkas Matutis (3/4 trit., 4 rez. perd.) po 9, Haroldas Saprykinas 7.