Aštuonioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Gargždai“ (18-4).

26
67%
4/6
3

Gargždų klubas išvykoje 81:65 (20:10, 28:16, 19:13, 14:26) nugalėjo „Mažeikius“ (8-14).

Nuo pat rungtynių pradžios galingai startavę „Gargždai“ po Simo Galdiko dvitaškio susikrovė dviženklę persvarą (18:7), tačiau antrojo kėlinio pradžioje „Mažeikiai“, padedami Jono Paukštės ir Karolio Babušio, deficitą sumažino iki 6 taškų (17:23).

Pajutę pavojų, „Gargždai“ per 4 minutes sukūrė spurtą 14:0, kuris staigiai jų persvarą išaugino iki rekordinių 20 taškų (37:17).

Po ilgosios pertraukos namų komanda nerado būdų, kaip apsiginti, todėl skirtumas tarp komandų toliau didėjo (33:63), o jį sušvelninti „Mažeikiams“ pavyko tik prieš pat rungtynių pabaigą (64:79).

Visgi svečiai iš Gargždų varžovams nesuteikė rimtesnės progos perimti rungtynių kontrolės, todėl šventė užtikrintą pergalę.

Gargždų komandoje išsiskyrė Mantas Ruikis, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 21 taškas (4/6 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Simas Galdikas, per 24 minutes pelnęs 24 taškus (10/13 dvit., 0/1 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.

Mažeikių ekipai Medas Kuprijanovas per 28 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 0/1 trit., 6/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 14 (4/7 dvit., 2/3 trit.), Medas Kuprijanovas 10 (6/9 baud., 5 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas (6 atk. kam.), Paulius Klemas (3/7 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Moussa Mayaki (4/8 dvit.) po 9.

„Gargždai“: Simas Galdikas 24 (10/13 dvit., 7 atk. kam., 25 naud.), Mantas Ruikis 21 (4/6 dvit., 4/6 trit., 3 per. kam., 26 naud.), Mindaugas Stašys 10 (1/8 trit., 13 rez. perd., 4 kld.), Ernestas Bružas 8 (2/5 trit.), Arvydas Kačinas ir Benas Ilevičius po 7.