Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

„7bet-NKL“ čempionate Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (5-19) nutraukė aštuonių pralaimėtų rungtynių seriją.

17
29
7
4

Klaipėdos klubas išvykoje 85:71 (20:16, 20:17, 30:24, 15:14) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (5-19).

Tai buvo devintoji „Delikateso“ nesėkmė paeiliui, o Klaipėdos krepšininkai kaip tik išsigelbėjo nuo identiško pralaimėjimų ruožo.

Po ilgosios pertraukos „Neptūno-Akvaservis“ dubleriai spurtavo 12:0 ir atsiplėšė nuo varžovų 19 taškų persvara (52:33). Šio atotrūkio organizatorius buvo Gabrielius Mažeika, kuris susmeigė tris tritaškius paeiliui.

„Delikateso“ krepšininkai taip lengvai nepasidavė ir bandė kabintis į rungtynes – po Žilvino Petraičio dvitaškio deficitas aptirpo iki 12 taškų (47:59).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Klaipėdos pasiekė 21 taško pranašumą (82:61), kurį likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos „Delikatesas“ vėl apmažino (71:82).

Visgi per likusį rungtynių laiką „Neptūnas-Akvaservis“ atsilaikė ir šventė seniai ragautą pergalę.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Lukas Kreišmontas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 17 taškų (5/6 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gabrielius Mažeika, per 33 minutes pelnęs 22 taškus (3/5 dvit., 5/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

Joniškio komandai Donnellis Cegersas per 34 minutes pelnė 30 taškų (14/23 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 30 (14/23 dvit., 9 atk. kam., 4 kld., 25 naud.), Žilvinas Petraitis 25 (10/16 dvit., 0/5 trit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam.).

„Neptūnas“: Gabrielius Mažeika 22 (5/9 trit., 5 kld.), Lukas Kreišmontas 17 (5/6 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 29 naud.), Gediminas Leščiauskas 16 (2/8 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blok., 6 kld.), Radvilas Kneižys 14 (6/9 dvit., 0/6 trit., 6 rez. perd.), Oskaras Pleikys 13 (5/10 dvit., 14 atk. kam., 25 naud.).