Nuotr.: „Atletas“

Keturioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno r. „Atletas“ (14-11).

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 80:62 (18:17, 24:11, 17:10, 21:24) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (15-10) krepšininkus.

„Atletas“ nuo varžovų atitrūko antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 24:11 ir įgijo 15 taškų pranašumą (42:28).

Reikalus galutinai svečiai sutvarkė po pertraukos, kuomet surengė dar vieną atkarpą ir po 30 grynojo žaidimo minučių turėjo 21 taško persvarą (59:38).

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Martynas Linkevičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 26 taškai (4/5 dvit., 5/9 trit., 3/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 25 naudingumo balai.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 27 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei surinko 17 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas (6/9 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.) ir Dominykas Stenionis (3/7 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam.) po 13, Titas Sargiūnas 10 (5/6 dvit., 4 kld.), Liutauras Lelevičius 9 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Dovydas Butka 8 (4/7 dvit.).

„Atletas“: Martynas Linkevičius 26 (4/5 dvit., 5/9 trit., 6 atk. kam., 25 naud.), Karolis Babkauskas 16 (4/10 trit.), Aidas Kavaliauskas 11 (5/8 dvit., 3 per. kam.), Amandas Urkis 7.