Nuotr.: BC Gargždai
Nuotr. BC Gargždai

„Gargždai“ (22-5) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai namuose 85:81 (20:13, 22:18, 21:31, 22:19) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (15-12) ir iškovojo 4 pergalę iš eilės.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą (42:31), tačiau jaunieji žalgiriečiai atkuto, atsakė atkarpa 31:19, o Kajus Kublickas trečiojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą (62:60).

Likus 4 minutėms iki mačo pabaigos kauniečiai vis dar pirmavo (77:76), tačiau į šturmą kilę P. Juodžio auklėtiniai spurtavo 7:0 ir po Dovydo Romančenko dvitaškio įgijo 6 taškų pranašumą (83:77).

Liutauras Lelevičius atsakė 4 taškais iš eilės ir likus pusantros minutės sumažino skirtumą (81:83), tačiau kitoje atakoje prametė dvitaškį, o pergalę įtvirtino D. Romančenko (85:81).

Gargždų komandai D. Romančenko per 27 minutes pelnė 23 taškus (6/11 dvit., 2/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.