Lukas Kreišmontas pelnė 26 taškus, o jo vedama Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (9-24) ekipa „7bet-NKL“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

26
33
3
75%
3/4

Klaipėdos klubas savo aikštėje 69:66 (20:18, 11:20, 17:16, 21:12) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (6-27).

Šią savaitę Simono Serapino auklėtiniai Joniškio klubą įveikė abu kartus.

Po šios pergalės klaipėdiečiai pergalių skaičiumi susilygino su 12 vietoje esančiu Vilniaus „Perlu Energija“. Būtent 12 komandų pateks į atkrintamąsias varžybas.

Šįsyk pergalę nulėmė geriau sužaistas ketvirtasis kėlinys.

Ketvirčio pradžioje Gabrielius Mažeika ir Lukas Kreišmontas smeigė po tritaškį ir išlygino rezultatą (54:54), o netrukus L. Kreišmontas pridėjo dvitaškį (56:54).

Iki mačo pabaigos likus 1 minutei „Neptūno“ dubleriai turėjo tik 1 taško persvarą (67:66). Adomas Sidarevičius ir Gediminas Leščiauskas pataikė po vieną baudą, „Delikatesas“ rezultatyvios atakos nesurengė ir mače vėl triumfavo Klaipėdos ekipa.

Klaipėdos komandai Lukas Kreišmontas per 33 minutes pelnė 26 taškus (3/4 dvit., 5/10 trit., 5/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Donnellis Cegersas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 15 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 3/4 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų bei 23 naudingumo balai.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 26 (5/10 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld., 33 naud.), Gabrielius Mažeika 12 (4/8 trit., 4 blok.), Adomas Sidarevičius 9 (2/5 trit., 7 rez. perd.), Oskaras Pleikys (5/6 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 5 kld.) ir Gediminas Leščiauskas (2/8 trit., 8 atk. kam., 2 blok., 4 kld.) po 7.

„Delikatesas“: Valerijus Anisimovas 18 (7/14 dvit.), Donnellis Cegersas 15 (6/9 dvit., 8 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld.), Darionas Rackley 10 (3/8 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 8 kld.), Martynas Tamulevičius 8.