Puikų puolimą demonstravę „Gargždai“ pasiekė dar vieną pergalę „7bet-NKL“.

16
27
7
1

Pauliaus Juodžio auklėtiniai sumetė 13 tritaškių ir išvykoje 99:88 (29:16, 26:16, 20:17, 24:39) pranoko Vilkaviškio „Perlą“ (15-19).

Gargždiškiams tai buvo penktoji pergalė iš eilės. „Perlas“ praėjusiame ture nutraukė 6 iš eilės nesėkmių seriją, bet šįkart vėl suklupo.

Gargždų ekipos gretose išsiskyrė Dovydas Romančenko, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (8/10 dvit.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 27 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Giedrius Sakalas, per 20 minučių pelnęs 18 taškų (6/7 dvit., 2/2 trit., 0/1 baudų). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 36 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Gargždai“ dar pirmajame kėlinyje atitrūko 15 taškų pranašumu (29:14). Solidus žaidimas persikėlė ir į antrąjį ketvirtį, po kurio svečių pranašumas išaugo iki 23 taškų (55:32).

Trečiajame ketvirtyje „Gargždai“ pasiekė rekordinį 33 taškų pranašumą (75:42). Varžovai nenuleido rankų ir suvertė 14 taškų be atsako, bet sugrįžti jau buvo nebeįmanoma.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 18 (2/5 trit., 8/9 baud.), Rokas Stankevičius 15 (6/10 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Ginas Mulevičius 14 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Grantas Lozoya (5/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Augustinas Venckus (2/5 trit.) po 13, Šarūnas Valunta 10 (2/5 trit., 5 rez. perd.).

„Gargždai“: Giedrius Sakalas 18 (6/7 dvit., 2/2 trit.), Mantas Ruikis 17 (4/9 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Ernestas Jonkus (3/6 trit., 4 rez. perd.) ir Dovydas Romančenko (8/10 dvit., 7 atk. kam., 27 naud.) po 16, Ernestas Bružas (2/4 trit.) ir Marius Runkauskas (3/6 trit., 5 rez. perd.) po 12, Mindaugas Stašys 8 (2/4 trit., 6 rez. perd., 4 kld.).