Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Galingą pergalę paskutinėse „7bet-NKL“ reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo „Mažeikiai“ (14-24).

20
30
50%
2/4
7

Rimanto Grigo auklėtiniai savo aikštėje 101:47 (29:12, 35:14, 14:6, 23:15) pranoko „Kretingą“ (10-28).

Dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje reguliarųjį sezoną užbaigę mažeikiškiai aštuntfinalyje susidurs su Vilkaviškio „Perlo“ ekipa, kuri liko septinta.

Priešpaskutinę vietą debiutiniame sezone užėmusi „Kretinga“ išliko „7bet-NKL“ pirmenybėse, tačiau nepateko į atkrintamąsias.

Mažeikiai komandai Robert Subotkevič per 24 minutes pelnė 20 taškų (7/8 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ordane Kanda-Kanyinda, per 29 minutes pelnęs 20 taškų (7/8 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Eimantas Žilius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 4/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Mažeikiai“: Robert Subotkevič (7/8 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 30 naud.) ir Ordane Kanda-Kanyinda (7/8 dvit., 2/3 trit., 8 rez. perd., 28 naud.) po 20, Mindaugas Motuzas 17 (4/6 dvit., 3/6 trit.), Karolis Babušis 16 (4/5 trit.), Vilius Valuntonis (1/5 trit.) ir Jonas Paukštė (3/8 dvit., 12 atk. kam.) po 10.

„Kretinga“: Eimantas Žilius 16 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Aidas Viskontas 10 (2/5 trit., 4 kld.).