Nuotr.: H.Augustynas
Nuotr. H.Augustynas

Mantas Šerkšnas pelnė 28 taškus, o jo vedama Vilkaviškio „Perlo“ komanda „7bet-NKL“ atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale.

23
26
89%
8/9
50%
2/4

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 105:93 (37:24, 21:29, 21:22, 26:18) įveikė „Mažeikius“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrosios serijos rungtynės sekmadienį 16 val. vyks Mažeikiuose.

Abi komandos puikiai atakavo iš tolimos distancijos. „Perlas“ įmetė 18 tritaškių iš 38 bandymų (47 proc.). Vienas Mantas Šerkšnas sumetė 7 tritaškius iš 10.

Tuo metu „Mažeikiai“ pataikė 16 tritaškių iš 32. Geriausiai sekėsi po 5 tritaškius iš 8 pataikiusiems Karoliui Babušiui ir Ja'wanui Davisui.

Vilkaviškio klubas į priekį šovė nuo pat mačo pradžios ir po pirmojo kėlinio turėjo 13 taškų pranašumą (37:24).

Iki mačo pabaigos likus 5 minutėms „Mažeikiai“ atsiliko tik 3 taškais (86:89), bet Mantas Šerkšnas smeigė du tritaškius, Rokas Stankevičius pridėjo 5 taškus paeiliui, Ginas Mulevičius įmetė dvitaškį ir nugalėtojas likus 100 sekundžių buvo aiškus (102:87).

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 33 minutes pelnė 23 taškus (8/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 baudų metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mantas Šerkšnas, per 27 minutes pelnęs 28 taškus (2/4 dvitaškiai, 7/10 tritaškiai). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Mažeikiai ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 22 taškai (2/4 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 28 (7/10 trit.), Rokas Stankevičius 23 (8/9 dvit., 2/4 trit., 26 naud.), Augustinas Venckus 15 (3/8 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Grantas Lozoya 14 (4/6 dvit., 2/7 trit., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Ginas Mulevičius 10 (1/5 trit., 5 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 22 (5/8 trit., 31 naud.), Ja'wanas Davisas (5/8 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Robertas Subotkevičius (4/7 dvit., 2/4 trit., 5 rez. perd.) po 17, Mindaugas Motuzas 14 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Jonas Paukštė 7 (7 atk. kam.).